• اطلاعیه های دانشجویی


اطلاعیه ثبت نام وام های دانشجویی برای نیمسال دوم ۹۶-۹۵

ثبت نام کلیه وام های دانشجویی اعم از روزانه و شبانه (نوبت دوم) و سه ماهه دوم وام ویژه دکتری روزانه از تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۵ لغایت ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به آدرس www.bp.swf.ir فراهم گردید.

 

   قابل توجه دانشجویان گرامی شاغل به تحصیل

عنایت به اینکه پرداخت هرگونه تسهیلات دانشجویی منوط به ثبت نام اولیهدانشجو در پورتال دانشجویی صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد. دانشجویان متقاضی وام دانشجویی، بشرح زیر از این پرتال می توانند بهره مند گردند:

راهنمای ثبت نام: 

ورود به سایت پرتال دانشجویی به آدرس www.bp.swf.ir، با انتخاب سیستم اگر برای اولین بار متقاضی وام هستید گزینه "تشکیل پرونده" را انتخاب و پس از تکمیل اطلاعات وارد مرحله بعدی شوید و اگر قبلا وام گیرنده بودید، گزینه "ورود به پورتال فاز ۲" را انتخاب نمایید. و با کد کاربری و کد کلمه عبور که هردوکدملی با خط تیره می باشد انتخاب نموده  و از قسمت درخواست وام ، نوع وام خود را انتخاب و تایید نهایی را ثبت فرمایید. فرمت کدملی: ۰-۰۰۰۰۰۰-۰۰۰

توجه : وامهایی که نیاز به ارائه الصاق مدارک می باشد. می توانید به صورت خوانا از طریق سامانه رفاه دانشجویی دانشگاه به آدرس ۲۱۷.۲۱۸.۹۸.۱۵۸  اسکن و ارسال نموده و  اصل مدارک را برای تایید نهایی وام مربوطه به امور دانشجویی دانشکده تحویل فرمایید. 

جهت یادآوری بیشتر : برای ثبت نام سه ماهه دوم وام ویژه دکتری روزانه، تکمیل فرم شماره ۲ الزامی می باشد. 

تاریخ درج خبر: 1395/10/07 - ساعت درج خبر: ١٤:١٦ - شماره خبر: ٢٣٠٦ - تعداد بازدید: 898


خروج