• آرشیو اخبار معاونت


اطلاعیه فوری اداره خوابگاه ها
بنا به تصمیم کمیته بحران و به جهت جلوگیری از انتشار بیماری های ویروسی و رعایت مسائل بهداشتی، تردد مهمان در خوابگاه ها تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و تردد دانشجویان با کارت دانشجویی امکانپذیر است.
 ٠٩:١٠ - 1398/12/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
حدود ۳۲۵ دانشجوی بین‌الملل در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند
گردهمایی دانشجویان بین الملل دانشگاه علامه طباطبائی در سالن آمفی تئاتر دانشکده مدیریت و حسابداری دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد کهحجت الاسلام صادق اکبری اقدم، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبائی در ابتدای این گردهمایی ضمن خیر مقدم به دانشجویان ۱۹ کشور جهان گفت: یکی از اندیشمندان در مطلبی به عاملیت، ساختار و فرهنگ که در کنشگری انسان معنا پیدا می کند اشاره کرده است.
 ١٩:٢٧ - 1398/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
کلاسهای آموزشی ورزشهای سالنی و استخر برای بانوان
به گزارش مدیریت تربیت بدنی، همزمان با شروع ترم تحصیلی جاری، کلاسهای آموزشی در سالن تربیت بدنی و استخر توسط این مدیریت برگزار می شود که به پیوست اطلاعات تکمیلی ارائه شده است.
 ١٩:١٧ - 1398/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
با اهدای خون زندگی را به اشتراك بگذاریم
.مرکز بهداشت و درمان دانشگاه با همکاری کانون هلال احمر و تیم سازمان انتقال خون در تاریخ 98/12/4 روز یکشنبه از ساعت 9 الی 15 در مرکز بهداشت و درمان جهت خونگیری حضور خواهند داشت .
 ١٩:٠٨ - 1398/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
دوره مهارت افزایی مسئولین خوابگاه ها و برخی کارکنان معاونت دانشجویی در کیش مهر برگزار شد.
به گزارش اداره خوابگاه ها، دوره مهارت افزایی مسئولین خوابگاه ها و برخی کارکنان معاونت دانشجویی در تاریخ های 16 و 17 بهمن ماه در هتل کیش مهر برگزار گردید. دوره مهارت افزایی مسئولین خوابگاه ها در سومین سال برگزاری خود به همت معاونت دانشجویی دانشگاه به منظور ارتقاء مهارت های تخصصی شغلی و توانمند سازی مسئولین خوابگاه های دانشجویی جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به دانشجویان برنامه ریزی شد.
 ١٠:٠١ - 1398/11/29 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>