• آرشیو اخبار امور دانشجویی


بازدید معاون مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم از مرکز بهداشت و درمان دانشگاه

 

جمعی از مسئولین ادره سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مرکز بهداشت و درمان دانشگاه بازدید کردند.

خانم دکتر محمودی رئیس اداره سلامت وزارت علوم با همراهی سرکار خانم مهندس تجسسی کارشناس مسئول اداره سلامت وزارت علوم از مرکز بهداشت و درمان دانشگاه و روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی این مرکز به دانشگاهیان بازدید کردند.

محمودی گفت: با وجود اینکه تنها پنج سال از راه اندازی مرکز بهداشت و درمان دانشگاه علامه طباطبایی می گذرد نسبت به دانشگاه های دیگر روند روبه رشد خوبی داشته است. در ادامه از شیوه مدیریت مرکز بهداشت دانشگاه و فعالیت های این مرکز ابراز خرسندی نمود.

رئیس اداره سلامت وزارت علوم از تمامی بخش های مرکز بهداشت و درمان  دانشگاه بازدید کردند و تشکیل شورای سلامت، ایمنی و محیط زیست(HSE)  را نقطه عطف ارتقای جایگاه دانشگاه ها در حوزه های مذکور دانستند و اظهار کرد دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم حمایت همه جانبه خود را در ارتقای جایگاه ایمنی، بهداشت و محیط زیست در دانشگاه ها اعلام می دارد.

رئیس اداره سلامت وزارت علوم  تاکید داشتند  فعالیت های مرکز بهداشت و درمان دانشگاه علامه طباطبایی  باید اطلاع رسانی شود تا سایر دانشگاه ها نیز از این فعالیت ها الگوبرداری نمایند.

در ادامه این بازدید مهندس تجسسی نیز از خدمات ایمنی، بهداشت محیط و بهداشت حرفه ای ابراز رضایت نموده و افزودند با وجود کارشناسان فعال در واحد ایمنی و بهداشت این مرکز بزودی با تشکیل شورای HSE دانشگاه و تشکیل جلسات آن شاهد جهشی بزرگ در سه حوزه ایمنی، سلامت و محیط زیست در دانشگاه علامه طباطبایی خواهیم بود.

تجسسی افزود دفتر سلامت وزارت علوم از تمامی پتانسیل خود در استقرار سیستم های  HSE در دانشگاه ها و بهبود مستمر در سه حوزه مذکور استفاده خواهد کرد.

 

تاریخ درج خبر: 1398/05/02 - ساعت درج خبر: ١٠:٠٥ - شماره خبر: ٩٤٠١ - تعداد بازدید: 316


خروج